Je innerlijk licht verhogen en je verbinden met de sterren en planeten in het nieuwe Millennium
Alle delen van de Millennium reeks helpen jou bij het verruimen van je bewustzijn, het versnellen van je spirituele groei en het manifesteren van hogere omstandigheden door je te verbinden met de planetaire energieën die de aarde beïnvloeden.
Naarmate je beter afgestemd raakt op deze energieën, nemen je mogelijkheden toe om licht te brengen in de wereld. Je bekwaamheid om te manifesteren wordt groter.
Je werkt met de krachtige en transformerende energieën van licht komende van de Grote Beer voor innerlijke wil, Sirius voor innerlijke liefde en de Pleiaden voor manifesteren.
Je werkt ook met de Spirituele Zon en het Zonlicht om je bewustzijn te verlichten.
Door je te verbinden met deze energieën, kun je in contact komen met een nieuw bewustzijn dat sterk bijdraagt tot betere spirituele visie, begrip en vrijheid van lagere energieën.
Je kunt jezelf en je geliefden omringen met licht, je geest openstellen voor verlichte gedachten en je voorbereiden op transformaties naarmate je met deze meditaties werkt.
Ook via online ervaar de verbinding.
Datum: zaterdag 22 mei en zaterdag 12 juni
Tijd: 9:00 – 13:00 uur
Kosten: € 90,- voor 2 zaterdagen
Optie: MP3 met 12 meditaties € 55,00
Dit is een Orin cursus volgens het Lightbody institute van Roland Verschaeve te Brugge.
Heb je nog vragen of wil je met ons in contact komen?
Voel je vrij om te bellen, mailen of het contactformulier in te vullen.
Neem contact op
Diensten
Navigatie